Quievrain


Zelf  13 ouden en 24 1e tour jonge duiven mee en 21 zomerjongen.
In de club was de stemming opperbest want het wordt morgen mooi weer dus de duiven gaan vroeg los.  Ik temperde deze verwachting al een beetje, in de ochtend uren is de wind zuid en er zit een beetje oost in wat redelijk snel verdwijnt en verschuift richting zuid tot zuidwest. Wie weet in de ochtend  nog een beetje inversie en we kunnen weer wachten.  Vrijdagavond om 21.00 uur kwam het I.W.B. al met het volgende weerbericht en waarschuwing.
Goedenavond,
Op zaterdag eerst vooral aan de oostkant kans op grondmist en nevel. Een vochtige lucht, met minder zicht.
Dit verdwijnt met het oplossen van de inversie, in Nederland tussen 10 en 11.
In België en Frankrijk blijft de inversie wat langer laag zitten, rond 11 uur op 200 m.
In Nederland tot 10 uur plekken onder de 150m.
Na 12 uur is het ideaal duivenweer.
De wind is eerst zuid 20 km/uur, na de middag zuidwest.
Lost men te vroeg, dan is er een flinke kans op (veel) te ver voorbijvliegen.
We hebben alle tijd, de bewolking komt pas in de tweede helft van de middag in het noordwesten binnen.
Zonsopkomst Parijs: 07.20  Brussel: 07.00   Eindhoven: 07.05 
Groet   Kees
Het is inmiddels 9.30 uur en we ontvangen het bericht;  DUIVEN LOS om 9.30 uur
Later de uitslag Heemskerk.......................

Wim, van harte gefeliciteerd!!

Geerlofs Willem115136244424,6621726,1631
Boer /Mens comb.115242243108,0671703,6302
Beentjes Henk115213242093,1791702,2843
Nijman Peter 115314242950,3211696,1864
Ebbers Dirk115335243361,5781694,9155
Twaalfhoven Gerrit115535245295,4281684,9146
Durge Simon115354241922,791681,1877
Nijman Jos115553244744,8571677,6758
Knap Mart115520243109,7471672,7739
Tervoort Ben115330238648,8381663,05810
Goethem van115653243327,9241656,60711
Aar van de Fam115617242039,3061654,59212
Weel  Comb.115711242595,8751648,25613
Brienen van George12250241852,081582,45614
Lotterman Gerrie12553243680,4621563,22315
Spaansen Jack12815242927,6131535,08816

Reacties